MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 16851014

nr 1685 1014

Stolar

6 st, Gustavianska

Kondition: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:39:35

8/3 14:31:26 1      Vinnande bud